PROJEKT "ČITAMO ODRŽIVO"

Pogledajte što smo sve radili u našem projektu:

Projekt Čitamo održivo

Nastavljamo s natječajem i 2021. godine te Vas pozivamo na sudjelovanje.
Svi podatci su u prilogu.
Veselimo se Vašem sudjelovanju na natječaju.

« Svibanj 2021 »

NAŠE ZVONO - Digitalni časopis III. OŠ

eTwinning projekt

Što sve možemo učiniti sa sjemenkama i plodovima?

Poveznica

qr kod.png

Projekt Drvokod.eu

Završne aktivnosti projekta " Čitamo održivo "
Autor: Mira Ankica Klarić, 16. 11. 2020.

U školskoj godini 2019./2020. započeli smo provođenje Lora projekta kojim smo željeli poboljšati i zainteresirati učenike za čitanje te poboljšati razumijevanje pročitanog

S obzirom da su učenici predmetne nastave od ožujka nastavu pratili na daljinu, bazirali smo se na prikupljanje i objašnjavanje nepoznatih riječi s kojima se susreću pri čitanju i učenju.

Početkom rujna  započeli smo s glavnim aktivnostima našeg projekta – izradom kućica u koje bi stavljali knjige koje bi učenici čitali te ih vraćali.

S obzirom da je epidemiološka situacija takva i potrebno je knjige dezinficirati, izrađeni  su samo ormarići za knjige za hodnik škole. Ormariće je u rujnu izradio roditelj našeg učenika iz 5.c, gospodin Darko Čavlović ( 10 sati volonterskog rada). Te ormariće su 3. rujna 2020. učenici: Matija Feletar, Luka Horvat, Borna Kasunić, Luka Katalenić, Josip Komljenović, Leon Mareković, Nika Mihaci, Enco Mrgić, Leon Mrgić, Marla Pinjuh, Milena Škomac i njihova razrednica Nina Verčević, obojali.
U holu naše škole uređen je i kutak za čitanje, a uspješno je i proveden kviz.

Učenici su zadovoljni promjenama koje je ovaj projekt donio našoj školi te njihovom unapređenju čitanja.