eTwinning projekt VOLIM REPUBLIKU HRVATSKU

Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:

Volim Republiku Hrvatsku

eTwinning projekt IGRA, UČENJE I ČITANJE UZ TERAPIJSKOG PSA

Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:

Učenje i čitanje uz terapijskog psa

eTwinning projekt SVIJET POD MIKROSKOPOM.

Sve o projektu i našim aktivnostima skupine Ekomravci pogledajte na sljedećim poveznicama:

Svijet pod mikroskopom

Ekomravci

PROJEKT "ČITAMO ODRŽIVO"

Pogledajte što smo sve radili u našem projektu:

Projekt Čitamo održivo

Nastavljamo s natječajem i 2021. godine te Vas pozivamo na sudjelovanje.
Svi podatci su u prilogu.
Veselimo se Vašem sudjelovanju na natječaju.

Advent uz Beatlese!

Svaki dan uživajte u novoj pjesmi Beatlesa!

(klik na sliku)

« Kolovoz 2022 »

Projekt Drvokod.eu

SOLIDARNOST NA DJELU 2020.
Autor: Goran Čanić, 1. 10. 2020.

Temeljem Odluke Glavnog odbora Hrvatskog Crvenog križa, 48. sabirna akcija “Solidarnost na djelu 2020.” kao zajednička akcija svih društava Hrvatskog Crvenog križa provest će se u vremenu od 8. – 15. listopada 2020.

S obzirom na ovogodišnju specifičnu situaciju zbog epidemije zaraze koronavirusom ( COVID 19), a u želji da se taj dan obilježi, odlučili smo se za izmjene što se tiče samog prikupljanja novčanih sredstava, odjeće, obuće i hrane.

Odlukom Odbora Gradskog društva Crvenog križa Bjelovar, donesena je Odluka da se ove godine ne odlazi u obilazak domaćinstava, te da se na taj način ne prikupljaju sredstva koji bi građani donirali, kao što smo svih ovih godina prikupljali.

Akcija ( u vremenu od 8. – 15. listopada) će se održati na slijedeći način:

• Na WEB adresi naše škole bit će objavljen ovaj oglas za učenike, roditelje i razrednike svih učenika matične i područnih škola
  • Razrednici matične škole/područnih škola – obavijestite roditelje svojih razreda o Humanitarnoj akciji “Crvenog križa” i tijek odvijanja
  • Razrednici područnih škola – ( zaduženje: učitelji 3. razreda)  neposredno prije odvijanja ( 6.-7.10.), dođite kod pedagoga škole podići bonove koje ćete na kraju akcije vratiti.
  • U tom vremenu roditelji će predati novac djeci koji će donositi novac pedagogu škole/učiteljici Nini Verčević ( ovisno o smjeni rada) -  koji će za to izdati novčane bonove kao potvrdu/zahvalu za donaciju.
  • Rabljenu odjeću i obuću, kao i hranu ove godine nećemo prikupljati.
  • Sva prikupljena sredstva u akciji “Solidarnost na djelu 2020.g.”, kao i prijašnjih godina, utrošit ćemo u naš program “Pomoć učenicima u školskom priboru, novoj obući i odjeći” za sve socijalno ugrožene učenike.

Pedagog škole