eTwinning projekt VOLIM REPUBLIKU HRVATSKU

Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:

Volim Republiku Hrvatsku

eTwinning projekt IGRA, UČENJE I ČITANJE UZ TERAPIJSKOG PSA

Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:

Učenje i čitanje uz terapijskog psa

eTwinning projekt SVIJET POD MIKROSKOPOM.

Sve o projektu i našim aktivnostima skupine Ekomravci pogledajte na sljedećim poveznicama:

Svijet pod mikroskopom

Ekomravci

PROJEKT "ČITAMO ODRŽIVO"

Pogledajte što smo sve radili u našem projektu:

Projekt Čitamo održivo

Nastavljamo s natječajem i 2021. godine te Vas pozivamo na sudjelovanje.
Svi podatci su u prilogu.
Veselimo se Vašem sudjelovanju na natječaju.

Advent uz Beatlese!

Svaki dan uživajte u novoj pjesmi Beatlesa!

(klik na sliku)

« Kolovoz 2022 »

Projekt Drvokod.eu

"SOLIDARNOST NA DJELU" - III. OSNOVNA: 7. - 15.10.2021.G.
Autor: Goran Čanić, 1. 10. 2021.

Temeljem Odluke Glavnog odbora Hrvatskog Crvenog križa, 49. sabirna akcija “Solidarnost na djelu 2021.” kao zajednička akcija svih društava Hrvatskog Crvenog križa provest će se u vremenu od 7. – 15. listopada 2021.g.

S obzirom na ovogodišnju specifičnu situaciju zbog epidemije zaraze koronavirusom ( COVID 19), a u želji da se taj dan obilježi, odlučili smo se za izmjene što se tiče samog prikupljanja novčanih sredstava, odjeće, obuće i hrane.

Odlukom Odbora Gradskog društva Crvenog križa Bjelovar, donesena je Odluka da se ove godine ne odlazi u obilazak domaćinstava, te da se na taj način ne prikupljaju sredstva koji bi građani donirali, kao što smo svih ovih godina prikupljali.

Akcija ( u vremenu od 7. – 15. listopada) će se održati na slijedeći način:

• Na WEB adresi naše škole bit će objavljen ovaj oglas za učenike, roditelje i razrednike svih učenika matične i područnih škola, a istovremeno će se podijeliti letak učenicima o pozivu na akciju. Za ovo su zaduženi svi razrednici.
  • Razrednici matične škole/područnih škola – obavijestite roditelje svojih razreda, putem letka,  o Humanitarnoj akciji “Crvenog križa” i tijek odvijanja
  • Razrednici područnih škola – ( zaduženje: učitelji 3. razreda)  neposredno na kraju akcije ( 15.10.), prikupite novac od svih razreda i  dođite kod pedagoga škole podići bonove koje ćete vratiti učenicima koji su donesli novac, kao potvrdu da su sudjelovali u akciji.
  • U tom vremenu ( 7.-15.10.) roditelji matične škole će predati novac djeci koji će donositi novac pedagogu škole/učiteljici Nini Verčević ( ovisno o smjeni rada) -  koji će naknadno za to izdati novčane bonove kao potvrdu/zahvalu za donaciju.
  • Rabljenu odjeću i obuću, kao i hranu ove godine nećemo prikupljati.