preskoči na sadržaj

III. osnovna škola Bjelovar

Login
Tražilica
PROJEKT "ČITAMO ODRŽIVO"

Pogledajte što smo sve radili u našem projektu:

Projekt Čitamo održivo

Nastavljamo s natječajem i 2021. godine te Vas pozivamo na sudjelovanje.
Svi podatci su u prilogu.
Veselimo se Vašem sudjelovanju na natječaju.

 

Kalendar
« Svibanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

NAŠE ZVONO - Digitalni časopis III. OŠ

eTwinning projekt

Što sve možemo učiniti sa sjemenkama i plodovima?

Poveznica

Priloženi dokumenti:
qr kod.png

Projekt Drvokod.eu

CISOK

 

 

 

 

E-škole

Djetinjstvo bez gladi

Priloženi dokumenti:
Djetinjstvo bez gladi.pdf

Sinergijom do uspješne zajednice

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2015.

Ukupno: 259896
vijesti
REZULTATI ŠKOLSKOG NATJECANJA "SIGURNO U PROMETU" 2021.
Antun Petrlić / datum: 30. 3. 2021. 16:45

 U privitku vam šaljem tablicu službenih  rezultata školskog natjecanja „Sigurno u prometu“ koje smo održali u ponedjeljka 29. 3. 2021.

Najprije čestitke svima koji ste sudjelovali, ( 18 natjecatelja) a posebno čestitam najuspješnijim natjecateljima i koji će predstavljati našu školu na Županijskom natjecanju „Sigurno u prometu“ koje će se održati u vremenu od 12. travnja do 30. travnja 2021. u IV. OŠ Bjelovar ( datum održavanja biti će naknadno određen):

Natjecateljsku ekipu naše škole na županijskom natjecanju čine:

               a) ženska ekipa:  1. Ana Gažić, 5.a

                                 2. Nika Štrbac, 5.c

b) muška ekipa:     1. Patrik Tomašević, 5.a 

                                 2. Patrik Ptiček, 5.a


[OPŠIRNIJE]



PRIPREME ZA ŠKOLSKO NATJECANJE SIGURNO U PROMETU 2021.
Antun Petrlić / datum: 22. 3. 2021. 23:01

VAŽNE INFORMACIJE ZA UČENIKE KOJI SU SE PRIJAVILI NA ŠKOLSKO NATJECANJE SIGURNO U PROMETU

Školsko natjecanje SIGURNO U PROMETU održat će se: 

              U PONEDJELJAK, 29. 3. 2021.,  od  9,00 h

1. TEORIJSKI DIO - on line ispit prometnih pravila i propisa

                   - informatička učionica  (5.a, 5.c, 5.d i 5.e)  od  9,30 h

2. PRAKTIČNI DIO - vožnja spretnosti na postavljenim

                                   preprekama - POLIGON  ( od 10,30 - 13,00 h)                                                                         

Ponavljaj teoriju iz preuzetog priručnika i odgovaraj na pitanja!             

Ovdje se učenici mogu prijaviti svojim korisničkim računom  na aplikaciju "Sigurno u prometu" 

SRETNO !!!


[OPŠIRNIJE]



REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ TEHNIČKE KULTURE 2021.
Antun Petrlić / datum: 14. 3. 2021. 18:13

Osnovna škola V. Nazora Daruvar bila je 5. 3. 2021. godine, domaćin 63. županijskog natjecanja mladih tehničara. Svoje znanje i vještine učenici su pokazali u čak 12 kategorija. U svakoj kategoriji odabrana su tri najbolja učenika, koji su kroz pismeni ispit, praktični dio i prezentaciju svog rada osvojili najviše bodova.

Donosimo vam prikaz najuspješnijih natjecatelja iz naše Škole po kategorijama:

DINKO GAZDEK (7.A)   -        1. mjesto (H područje) - STROJARSKE                                                                                                           KONSTRUKCIJE

LUKA KATALENIĆ (8.D)        1. mjesto  (H područje) - ELEKTROTEHNIKA

MARLA PINJUH (6.B)     -       2. mjesto  (H područje) - GRADITELJSTVO

BOJAN RADIČEVIĆ (8.C) -     2mjesto  (H područje)  - ELEKTROTEHNIKA

-  IVAN HODALIĆ (7.A)     -       3. mjesto  (H područje) – STROJARSKE                                                                                                           KONSTRUKCIJE

-  JAKOV ROLAND (5.C)     -    6. mjesto  (H područje) – MAKETARSTVO I                                                                                                     MODELARSTVO 

ČESTITKE SVIMA, a posebne čestitke učenicima Dinku Gazdeku i Luki Kataleniću za osvojena 1. mjesta.     

SRETNO NA DRŽAVNOM NATJECANJU U PRIMOŠTENU, 05. - 08. 5. 2021.!


[OPŠIRNIJE]



REZULTATI ŠKOLSKOG NATJECANJA IZ TEHNIČKE KULTURE 2021.
Antun Petrlić / datum: 7. 2. 2021. 20:08

U priloženim dokumentima možete vidjeti rezultate s održanih školskih natjecanja iz tehničke kulture:

Pohvaljujem sve učenike koji su sudjelovali u natjecanju, a posebne čestitke učenicima koji su osvojili 1. mjesta i tako ostvarili pravo sudjelovanja na 63. županijskom natjecanju mladih tehničara u Daruvaru.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održat će se 5.3. 2021. (petak) u OŠ V. Nazora Daruvar.

Popis učenika za županijsko natjecanje ( 4 učenika):

1.  Jakov Roland, 5.c - područje: MAKETARSTVO I MODELARSTVO

2.  Marla Pinjuh, 6.b – područje: GRADITELJSTVO

3. Dinko Gazdek, 7.a - područje: STROJARSKE KONSTRUKCIJE

4. Bojan Radičević, 8.c - područje: ELEKTROTEHNIKA

Lijep pozdrav i čujemo se uskoro s novim informacijama u svezi odlaska na Županijsko natjecanje!


[OPŠIRNIJE]



OBAVIJEST O ODGODI ŠKOLSKOG NATJECANJA "SIGURNO U PROMETU"
Antun Petrlić / datum: 14. 3. 2020. 20:47

   Sukladno  OBAVIJESTI da se nastava od 16.3.2020. (ponedjeljak) neće održavati u prostorijama škole već će se ista izvoditi na daljinu, obavještavam sve učenike petih razreda NAŠE ŠKOLE koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Sigurno u prometu, da se planirano školsko natjecanje ( 20. 03. 2020.) ODGAĐA!

                                                                 Hvala na razumijevanju!

                                                                  voditelj IA: Antun Petrlić


[OPŠIRNIJE]



PRIPREME ZA ŠKOLSKO NATJECANJE SIGURNO U PROMETU 2020.
Antun Petrlić / datum: 11. 3. 2020. 22:45

VAŽNA OBAVIJEST!

Za učenike koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Sigurno u prometu.

Školsko natjecanje SIGURNO U PROMETU održat će se: 

              U PETAK, 20. 3. 2020.,  od  9,00 h

1. PRAKTIČNI DIO - vožnja spretnosti na postavljenim

                                   preprekama - POLIGON  ( od 9,00 - 12,00 h)

2. TEORIJSKI DIO - on line ispit prometnih pravila i propisa

                                - informatička učionica  (5.a , 5.b, 5.c i 5.d)  od  12,05 h 

                                                                         

Ponavljaj teoriju iz preuzetog priručnika i odgovaraj na pitanja!             

Ovdje se učenici mogu prijaviti svojim korisničkim računom  na aplikaciju "Sigurno u prometu" 

 

[OPŠIRNIJE]



REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ TEHNIČKE KULTURE 2020.
Antun Petrlić / datum: 8. 3. 2020. 18:12

Osnovna škola V. Nazora Daruvar bila je 6. 3. 2020. godine, domaćin 62. županijskog natjecanja mladih tehničara. Svoje znanje i vještine učenici su pokazali u čak 11 kategorija. U svakoj kategoriji odabrana su tri najbolja učenika, koji su kroz pismeni ispit, praktični dio i prezentaciju svog rada osvojili najviše bodova. Donosimo vam prikaz najuspješnijih natjecatelja iz naše škole po kategorijama...

DINKO GAZDEK (6.A)   -        1. mjesto (H područje- GRADITELJSTVO

- MARLA PINJUH (5.B)     -      4. mjesto (H područje - MAKETARSTVO I

                                                               MODELARSTVO

- LAURA  GRINE (8.B) -           5. mjesto  (H područje - ELEKTROTEHNIKA)

-    DAVID GAŽIĆ (8.A)      -      5. mjesto ( P područje . Modelarstvo                                                                         uporabnih tehničkih tvorevina)

-  LUKA KATALENIĆ (7.D) -      7. mjesto  (H područje- STROJARSKE

                                                                         KONSTRUKCIJE)

   TABLICA UKUPNIH REZULTATA    

 ČESTITAMO NAJUSPJEŠNIJEM MLADOM TEHNIČARU IZ NAŠE ŠKOLE (Dinku Gazdeku) I SRETNO NA DRŽAVNOM NATJECANJU U PRIMOŠTENU OD 06. - 09. 4. 2020.!


[OPŠIRNIJE]



PRIPREME ZA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE 2020.
Antun Petrlić / datum: 1. 3. 2020. 22:13

VAŽNE OBAVIJESTI:  ( za učenike koji idu 6.3. 2020. na županijsko                                                 natjecanje)

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održat će se 6.3. 2020. (petak) u Daruvaru.

Popis učenika za županijsko natjecanje ( 5 učenika):

1.  MARLA PINJUH, 5.B - područje: MAKETARSTVO I MODELARSTVO

2. DINKO GAZDEK, 6.A - područje: GRADITELJSTVO

3. LUKA KATALENIĆ, 7.D - područje: STROJARSKE KONSTRUKCIJE

4. LAURA GRINE, 8.B - područje: ELEKTROTEHNIKA

5. DAVID GAŽIĆ, 8.A - područje: MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH

                                                 TVOREVINA

1. Polazak autobusa je ispred starog Vatrogasnog doma (Matošev trg) u 7,20 h, a pred školu  trebaš doći do 7,10 h)

2. Vremenik natjecanja i popis pribora i materijala.

3. Svi učenici ( 5 ) koji idu 6.3. 2020. na županijsko natjecanje trebaju doći u UTORAK (3. 3. 2020.) 6. šk. sat  u tehnički kabinet kako bi pripremili alat i pribor kojeg nosimo na natjecanje u Daruvar!

Ovdje se nalaze testovi sa prijašnjih natjecanja od 2013. - 2019. godine i možeš se po njima pripremati za županijsku razinu.

 

 


[OPŠIRNIJE]



REZULTATI ŠKOLSKOG NATJECANJA IZ TEHNIČKE KULTURE 2020.
Antun Petrlić / datum: 6. 2. 2020. 23:28

U priloženim dokumentima možete vidjeti rezultate s održanih školskih natjecanja iz tehničke kulture:

Pohvaljujem sve učenike koji su sudjelovali u natjecanju, a posebne čestitke učenicima koji su osvojili 1. mjesta i tako ostvarili pravo sudjelovanja na 62. županijskom natjecanju mladih tehničara u Daruvaru.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održat će se 6.3. 2020. (petak) u Daruvaru.

Popis učenika za županijsko natjecanje ( 5 učenika):

1.  Marla Pinjuh, 5.b - područje: MAKETARSTVO I MODELARSTVO

2. Dinko Gazdek, 6.a - područje: GRADITELJSTVO

3. Luka Katalenić, 7.d - područje: STROJARSKE KONSTRUKCIJE

4. Laura Grine, 8.b - područje: ELEKTROTEHNIKA

5. David Gažić, 8.a - područje: MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH

                                                 TVOREVINA


[OPŠIRNIJE]



REZULTATI BICIKLISTIČKOG ISPITA
Antun Petrlić / datum: 4. 6. 2019. 09:37

Ovdje možeš vidjeti rezultate Biciklističkog ispita - održanog 3. 06. 2019.

Čestitke učenicima koji su uspješno položili teorijski i praktični dio ispita, a svima onima koji nisu položili ispit,  želim više sreće i uspješno polaganje ispita u II. roku - jesenskom ispitnom roku!

Sve informacije u svezi izdavanja Potvrda o položenom biciklističkom ispitu biti će objavljene na ovoj web stranici III. OŠ Bjelovar.

Popis učenika koji su uspješno položili Biciklistički ispit (18)

Serijski broj

Ime i prezime

Datum rođ.

Status rezultata

0117558

Angelo Šoš

11.04.2008.

Položeno

0114395

Lena Silva

22.08.2007.

Položeno

0114303

Ivan Rukavina

23.04.2007.

Položeno

0114426

Dorotea Prlić

08.07.2007.

Položeno

0114475

Ivan Pavličić

25.07.2007.

Položeno

0114418

Marin Pavić

08.07.2007.

Položeno

0114506

Petar Mrgan

30.07.2007.

Položeno

0114387

Mihaela Mavrić

09.04.2007.

Položeno

0114459

Ramona Lojen-Peranić

22.01.2008.

Položeno

0113941

Domagoj Krklec

18.09.2007.

Položeno

0113909

Selina Kravaica

22.07.2007.

Položeno

0114514

Filip Kostadinović

08.06.2007.

Položeno

0113886

Marko Jakupčević

15.09.2007.

Položeno

0114311

Tara Jakovljević

17.08.2007.

Položeno

0113917

Luka Herceg

29.09.2007.

Položeno

0114338

Arian Grivić

26.05.2007.

Položeno

0114379

Tin Đuran

30.01.2008.

Položeno

0113878

Ema Brdar

21.09.2006.

Položeno

Popis učenika koji su nisu položili Biciklistički ispit (6)         

Serijski broj

Ime i prezime

Datum rođ.

Status rezultata

0114467

Renato Zrinić

13.07.2007.

Nepoloženo

0113976

Monika Vresk

24.08.2007.

Nepoloženo

0114539

Ivano Sabljo

10.05.2007.

Nepoloženo

0114362

Stjepan Nikolić

09.08.2007.

Nepoloženo

0114282

David Grubor

01.12.2007.

Nepoloženo

0114346

Mihael Brnjaković

20.09.2007.

Nepoloženo


[OPŠIRNIJE]



REZULTATI ŠKOLSKO NATJECANJE "SIGURNO U PROMETU" 2019.
Antun Petrlić / datum: 14. 3. 2019. 00:07

Ovdje možete pregledati konačne rezultate školskog natjecanja "Sigurno u prometu" održanog  11. 03. 2019. godine :

Čestitamo učenicima članovima ekipe koja će našu školu predstavljati na Županijskom natjecanju "Sigurno u prometu" koje će se održati u četvrtak 2. svibnja 2019 .  u IV. OŠ Bjelovar:

a)      Ženska ekipa:    1. TARA JAKOVLJEVIĆ , 5.B;  

                                    2. DOROTEA PRLIĆ,  5.C

                                    3. RAMONA LOJEN-PERANIĆ, 5.A - zamjena

b)      Muška ekipa:

                                      1. LUKA HERCEG, 5.A;  

                                      2. FILIP KOSTADINOVIĆ , 5.D

                                      3. LUKA HUBAK, 5.C –  zamjena


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju