preskoči na sadržaj

III. osnovna škola Bjelovar

Login
Tražilica
eTwinning projekt VOLIM REPUBLIKU HRVATSKU

Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:

Volim Republiku Hrvatsku

eTwinning projekt IGRA, UČENJE I ČITANJE UZ TERAPIJSKOG PSA

Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:

Učenje i čitanje uz terapijskog psa

eTwinning projekt SVIJET POD MIKROSKOPOM.

   

Sve o projektu i našim aktivnostima skupine Ekomravci pogledajte na sljedećim poveznicama:

Svijet pod mikroskopom

Ekomravci

PROJEKT "ČITAMO ODRŽIVO"

Pogledajte što smo sve radili u našem projektu:

Projekt Čitamo održivo

Nastavljamo s natječajem i 2021. godine te Vas pozivamo na sudjelovanje.
Svi podatci su u prilogu.
Veselimo se Vašem sudjelovanju na natječaju.

 

Advent uz Beatlese!

Svaki dan uživajte u novoj pjesmi Beatlesa!

(klik na sliku)

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

 
Projekt Drvokod.eu

CISOK

 

 

 

 

E-škole
Djetinjstvo bez gladi

Priloženi dokumenti:
Djetinjstvo bez gladi.pdf

Sinergijom do uspješne zajednice

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2015.

Ovaj mjesec: 2714
Ovaj tjedan: 252
Razredna nastava
Matična škola
 
Razred Ime i prezime Razredništvo
2.
 Jasna Margetić

2.a
 Ksenija Rubčić 2.b
 Suzana Turković 2.c
3.
Mirela Mužinić

3.a
Slavenka Majerić 3.b
Nataša Brekalo 3.c
4.
Dubravka Orešković

4.a
Anja Tanić Đureković 4.b
Bojana Matenda 4.c
1.
Gordana Hruška

1.a
Višnja Drašković 1.b
Mirjana Sinković 1.c
 
 
Područne škole
 
 
P.Š. Gudovac

1.

Ljerka Radaković

1.r
2. Ivana Aušperger 2.r
3. Sanja Brajdić 3.r
4. Sandra Rajčević 4.r
     
 
P.Š. Galovac

1.

Ivana Šemovčan

1.
2./4. Barbara Fabičević 2./4.
     
 
P.Š. Obrovnica

2./4.

Ivana Pavlečić

2./4.
     
 
P.Š. Veliko Korenovo

1./3.

Katarina Rajić

1. i 3.r
2./4. Sanja Bundalo 2. i 4.r

 

Predmetna nastava
Predmet Ime i prezime Razredništvo
Hrvatski jezik
Sanja Beneš
5.d
Ana Marija Flajpan 6.b
Mira Ankica Klarić 7.b
Nives Miljuš 8.a
Matematika
Valentina Kolić 
5.e
Marko Pavičić 8.d
Sonja Sataj  
Dražen Tirić 5.a
Engleski jezik
Vesna Andrić
 
Romana Cvitković  
Helena Luketić  
Tanja Marković 6.d

Irena Petrović

5.b

 

Glazbena kultura


Slavica Dvoraček
 
Likovna kultura
Darko Lukić
 
Geografija
Božo Ćenan
 
Siniša Franković 7.a
Povijest
Đurđa Haić
 

Vesna Lovrić

Antonio Zezula

6.c

 

Fizika


Ivana Ivković
8.b
Kemija
Vanja Čučković Makar
8.c
Priroda, Biologija
 Martina Matoničkin
 
Nina Verčević 6.c

Tjelesna i zdravstvena kultura


KOrnelija Živko
 
Zenon Vidović 7.d
Tehnička kultura
Antun Petrlić
 
Vjeronauk
Ana Horvat
 
Ivana Amižić 7.c
Danijel Tirić  
Latica Lučev Vlahović  
Antunija Ugljarević  
Njemački jezik
OMaja Šibarić / Manuela Matić
 
Informatika
Mateja Petrović
 
  Natalija Blažeka Mitrović  

Ana Orešković, učiteljica informatike, Hrvoje Mrazović, učitelj informatike

Stručni suradnici
Radno mjesto Ime i prezime
Pedagog Goran Čanić
Psiholog Mirjana Skukan
Knjižničarka Margareta Popčević

 

Administrativno i tehničko osoblje
Radno mjesto Ime i prezime
Tajnica
Marijana Brletić
Računovođa
Veronika Pleskalt
Spremačice





 

Alenka Golubović
 
Željka Maretić
Marijana Martan
Dragica Miljak
Aranka Rašo
Tihana Slavinić
Domar
Vlado Krmpotić
Ekonom
Tomislav Tomaško
Kuharice
 

Božica Gazdić
Ana Kiš
Božica Samardžija

 

preskoči na navigaciju