preskoči na sadržaj

III. osnovna škola Bjelovar

Login
Tražilica
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

E-škole

Djetinjstvo bez gladi

Sinergijom do uspješne zajednice

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2015.

Ukupno: 39821
Rasporedi rada i informacija

Razredna nastava

 

RAZ. ODJEL RAZREDNI UČITELJ DAN / SAT ODRŽAVANJA
     
1.A Dubravka Orešković ČETVRTAK, 4. sat
1.B Ankica Tanić - Đureković ČETVRTAK, 4. sat
1.C Bojana Matenda SRIJEDA, 3. sat
2.A Gordana Hruška PETAK, 1. sat
2.B Višnja Drašković SRIJEDA, 3. sat
2.C Mirjana Sinković PONEDJELJAK, 2. sat
3.A Jasna Margetić ČETVRTAK, 3. sat
3.B Ksenija Rubčić UTORAK, 4. sat
3.C Suzana Turković PONEDJELJAK, 4. sat
4.A Mira Ankica Klarić ČETVRTAK, 5. sat
4.B Slavenka Majerić UTORAK, 5. sat
4.C Nataša Brekalo SRIJEDA, 3. sat

 

Područne škole

 

Gudovac

RAZ.ODJEL RAZREDNI UČITELJ DAN / SAT ODRŽAVANJA
1. Sandra Rajčević utorak, 4.sat
2. Ljerka Radaković utorak, 4.sat
3. Ivana Aušperger srijeda, 5.sat
4. Sanja Brajdić srijeda, 5.sat

 

Galovac

RAZ.ODJEL RAZREDNI UČITELJ DAN / SAT ODRŽAVANJA
1./3. Ana Orešković ponedjeljak, 3.sat
2./4. Ivana Šemovčan četvrtak, 3.sat

 

Veliko Korenovo

RAZ.ODJEL RAZREDNI UČITELJ DAN / SAT ODRŽAVANJA
1./3. Sanja Bundalo utorak, 2.sat
2./4. Karen Medar utorak, 3.sat

 

Obrovnica

RAZ.ODJEL RAZREDNI UČITELJ DAN / SAT ODRŽAVANJA
1./2./3./4. Ivana Pavlečić srijeda, 4.sat

 

 

Predmetna nastava

 

NAST. PREDMET PREDMETNI UČITELJ DAN / SAT ODRŽAVANJA
     
HRVATSKI JEZIK NIVES MILJUŠ PONEDJELJAK, 2. sat
JELICA HAĐIJA UTORAK, 3.sat
ANA-MARIJA FLAJPAN PETAK, 2.sat
SANJA BENEŠ SRIJEDA, 3.sat
LIKOVNA KULTURA DARKO LUKIĆ UTORAK, 3.sat
GLAZBENA KULTURA SLAVICA DVORAČEK PONEDJELJAK, 2.sat
ENGLESKI JEZIK TANJA MARKOVIĆ SRIJEDA, 2.sat
IRENA BRKIĆ PETAK, 3.sat
VESNA ANDRIĆ SRIJEDA, 6.sat
ROMANA CVITKOVIĆ UTORAK, 5.sat
HELENA HUSAK PETAK, 2.sat
MATEMATIKA VALENTINA KOLIĆ SRIJEDA, 3.sat
SONJA SATAJ UTORAK, 2.sat
MARKO PAVIČIĆ PETAK, 4.sat
ANJA STANKOVIĆ ČETVRTAK, 2.sat
FIZIKA IVANA KUŠEC PONEDJELJAK, 3.sat
BIOLOGIJA/KEMIJA VANJA ČUČKOVIĆ MAKAR UTORAK, 4.sat
SNJEŽANA LAZAREVIĆ PONEDJELJAK, 4.sat
MARTINA MATONIČKIN PONEDJELJAK, 5.sat
GEOGRAFIJA SINIŠA FRANKOVIĆ ČETVRTAK, 3.sat
BOŽO ĆENAN UTORAK, 7.sat
POVIJEST VESNA LOVRIĆ PONEDJELJAK, 2.sat
ĐURĐA HAIĆ SRIJEDA, 2.sat
TEHNIČKA KULTURA ANTUN PETRLIĆ UTORAK, 3.sat
TZK BRANIMIR MRAZOVIĆ SRIJEDA, 4.sat
ZENON VIDOVIĆ ČETVRTAK, 2.sat
VJERONAUK DANIJEL TIRIĆ SRIJEDA, 4.sat
ANA HORVAT UTORAK, 6.sat
LATICA LUČEV VLAHOVIĆ PETAK, 2.sat
NJEMAČKI JEZIK MAJA ŠIBARIĆ PONEDJELJAK, 3.sat
INFORMATIKA NATALIJA BLAŽENKA MITROVIĆ

SRIJEDA, 1. sat (dopodne)

SRIJEDA, 5. sat (popodne)

NEVEN KUDUMIJA

PONEDJELJAK, 1. sat (popodne)

PONEDJELJAK, 6. sat (dopodne)

 




preskoči na navigaciju