Više o projektu pročitajte na sljedećoj poveznici:
https://sway.office.com/LAoG9Ec5VxKj9PhV?ref=Link
Više o projektu pročitajte na sljedećoj poveznici:
https://sway.office.com/2EpzOENOZJtlGszK?ref=Link
Sve o projektu pročitajte i pogledajte na poveznici:
Učenje i čitanje uz terapijskog psa
O dodatnim aktivnostima pročitajte ovdje:
Sve o projektu i našim aktivnostima skupine Ekomravci pogledajte na sljedećim poveznicama:
Raznolikost i očuvanje ekosustava našega planeta
Pogledajte što smo sve radili u našem projektu:
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE
CENTRALNA ŠKOLA
RAZ.ODJEL |
RAZREDNI UČITELJ |
DAN I SAT ODRŽAVANJA |
1.A |
Mirela Mužinić |
Ponedjeljak, 3.sat |
1.B |
Slavenka Majerić |
Četvrtak, 5.sat |
1.C |
Nataša Brekalo |
Utorak 5. sat |
2.A |
Dubravka Orešković |
Srijeda 5.sat |
2.B |
Ankica Tanić – Đureković |
Ponedjeljak, 3. sat |
2.C |
Bojana Matenda |
Srijeda, 3. sat |
3.A |
Gordana Hruška |
Četvrtak, 3 sat |
3.B |
Višnja Drašković |
Ponedjeljak, 4.sat |
3.C |
Mirjana Sinković |
Srijeda, 4.sat |
4.A |
Jasna Margetić |
Srijeda, 2.sat |
4.B |
Ksenija Rubčić |
Srijeda, 3, sat |
4.C |
Suzana Turković |
Utorak, 5. sat |
5.A |
Siniša Franković |
Ponedjeljak 3. sat |
5.B |
Mira Ankica Klarić |
Četvrtak, 5. sat |
5.C |
Zenon Vidović |
Petak 4. sat |
6.A |
Kornelija Živko |
Srijeda 4.sat |
6.B |
Ivana Ivković |
Četvrtak 2.h (ujutro), 6.h (poslijepodne) |
6.C |
Vanja Čučković Makar |
Utorak, 4.sat |
6.D |
Marko Pavičić |
Srijeda 2. sat |
7.A |
Dražen Tirić |
Četvrtak, 5. sat |
7.B |
Irena Petrović |
Utorak, 5.sat |
7.C |
Vesna Lovrić |
Srijeda 4.sat |
7.D |
Sanja Beneš |
Petak, 3.sat |
7.E |
Sonja Sataj |
Srijeda, 5.sat |
8.A |
Martina Matoničkin |
Četvrtak, 4. sat |
8.B |
Ana-Marija Flajpan |
Ponedjeljak, 3. sat |
8.C |
Nina Verčević |
Srijeda 4. sat |
8.D |
Tanja Marković |
Petak, 2.sat |
PODRUČNE ŠKOLE – informacije za roditelje
Područna škola Gudovac
RAZ.ODJEL |
RAZREDNI UČITELJ |
DAN I SAT ODRŽAVANJA |
1. |
Sanja Brajdić |
Utorak, 3. sat |
2. |
Sandra Rajčević |
Utorak, 2. sat |
3. |
Ljerka Radaković |
Petak 4.sat |
4. |
Ivana Aušperger |
ponedjeljak, 3. sat |
Područna škola Galovac
RAZ.ODJEL |
RAZREDNI UČITELJ |
DAN I SAT ODRŽAVANJA |
1/3. |
Ivana Šemovčan |
ponedjeljak 3. sat |
2./4. |
Barbara Fabičević |
ponedjeljak, 3.sat |
|
|
|
Područna škola Veliko Korenovo
RAZ.ODJEL |
RAZREDNI UČITELJ |
DAN I SAT ODRŽAVANJA |
2./4. |
Sanja Bundalo |
četvrtak 2. sat |
1/3. |
Katarina Rajić |
utorak, 6.sat |
Područna škola Obrovnica
RAZ.ODJEL |
RAZREDNI UČITELJ |
DAN I SAT ODRŽAVANJA |
1./2./4. |
Ivana Pavlečić |
srijeda 4.sat |
Razredne informacije održavaju se jednom tjedno u prostoriji pokraj zbornice ( osim ako je drugačije određeno).
PREDMETNE INFORMACIJE ZA RODITELJE – PREDMETNA NASTAVA
ODRŽAVAJU SE U POPODNEVNOJ SMJENI
PREDMET |
PREDMETNI UČITELJ |
DAN/SAT ODRŽAVANJA |
HRVATSKI JEZIK |
NIVES MILJUŠ |
Četvrtak, 2. sat |
|
MIRA ANKICA KLARIĆ |
Petak, 2. sat |
|
ANA-MARIJA FLAJPAN |
Ponedjeljak, 3.sat |
|
SANJA BENEŠ |
Petak, 3.sat |
|
DAVORKA BAČEKOVIĆ-MITROVIĆ |
Srijeda, 5.sat |
LIKOVNA KULTURA |
DARKO LUKIĆ |
Utorak 3. sat |
GLAZBENA KULTURA |
SLAVICA DVORAČEK |
četvrtak, 1. sat |
ENGLESKI JEZIK |
TANJA MARKOVIĆ |
Utorak, 2.sat |
|
IRENA PETROVIĆ |
Utorak, 5. sat |
|
VESNA ANDRIĆ |
Četvrtak 4.sat |
|
ROMANA CVITKOVIĆ |
Utorak 3. sat |
|
HELENA LUKETIĆ |
GU: pon, 5.sat; Obr: sri, 3.sat; VK: čet, 6.sat; Gal: pet, 2.sat |
MATEMATIKA |
VALENTINA KOLIĆ |
Srijeda, 5.sat |
|
DRAŽEN TIRIĆ |
Četvrtak, 6. sat |
|
MARKO PAVIČIĆ |
Srijeda 2. sat |
|
SONJA SATAJ |
Srijeda, 5.sat |
FIZIKA |
IVANA IVKOVIĆ |
Petak 4.h |
BIOLOGIJA/KEMIJA |
VANJA ČUČKOVIĆ MAKAR |
petak 4.sat |
|
NINA VERČEVIĆ |
petak 2. sat |
|
MARTINA MATONIČKIN |
Četvrtak, 4. sat |
GEOGRAFIJA |
SINIŠA FRANKOVIĆ |
Srijeda 3. sat |
|
BOŽO ĆENAN |
Utorak, 3.sat |
POVIJEST |
VESNA LOVRIĆ |
Srijeda, 4.sat |
|
ĐURĐA HAIĆ |
Petak, 4.sat |
TEHNIČKA KULTURA |
ANTUN PETRLIĆ |
Utorak, 3. sat |
TZK |
KORNELIJA ŽIVKO |
Srijeda 4. sat |
|
ZENON VIDOVIĆ |
Petak 4. sat |
VJERONAUK |
DANIJEL TIRIĆ |
Petak, 5.sat |
|
ANA HORVAT |
Ponedjeljak, 4.sat |
|
LATICA LUČEV VLAHOVIĆ |
srijeda, 3. sat |
|
KATARINA POŽEGA |
Četvrtak, 3. sat |
NJEMAČKI JEZIK |
MAJA ŠIBARIĆ (zamjena Anita Vrhovac) |
Četvrtak 1. sat |
|
MANUELA MATIĆ |
utorak, 1.sat |
INFORMATIKA |
NATALIJA BLAŽEKA MITROVIĆ |
Srijedom, 4.h (smjena razr. nastave) |
|
HRVOJE MRAZOVIĆ |
Srijeda 1.sat |
|
ANA OREŠKOVIĆ |
Ponedjeljak 7.sat |
|
|
|